Журі інструментального мистецтва (струнні, струнно-смичкові, народні, ударні, духові..... інструменти)

(в процесі формування):

ALIZA KEREN

Скрипалька, композитор, викладач, продюсер. Засновник, соліт та керівник ансамблів «Keren Aliza Project», «Shirel Sisters», «Keren Aliza Violins». Випускниця Санкт-Петербурзької консерваторваторії  та Академія музики і танцю в Єрусалимі.  Солістка оркестру «Impressive Flight Orchestra» 2009 рік.

Більш детально за посиланням: https://all-2music.com/ru/aliza-keren/

Mevasseret Ziyyon, Yerushalayim, Israel

ФІЛЕНКО Артем Вікторович

Головний диригент  Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

м. ХЕРСОН

МИРОНЧУК БОРИС БОРИСОВИЧ

Заслужений артист України. Член союза композиторів України.  З 2016 р. старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Викладач народних інструментів у Житомирському музичному училищі ім. Віктора Косенка. 

Засновник  джаз-квартету "Anima" . Лауреат міжнародних конкурсів.

м. Житомир

ЧУРКІНА ЮЛІЯ ВІКТОРІВНА

Завідуюча відділу народних інструментів та класу скрипки, викладач з фаху акордеон. Керівник та диригент Оркестру народних інструментів Дитячої музичної школи 5 -  м.Миколаїв, який є лауреатом багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Випускниця Одеської державної музичної академії ім.А.В.Нежданової.

м. Миколаїв

ФАРІОН МАРКО ДМИТРОВИЧ

Відомий український бандурист, оперний співак, композитор. Виступав на бандурі по всьому світу, був у хорі Мічиганської опери, соліст з концертним хором Детройта + хор бандуристів. Написав багато творів для бандури та аранжувань як для інструментальних, так і для вокальних та інструментальних пісень. Один із засновників Товариства українських бандуристів, засновників Школи бандури імені Григорія Китастого.  Протягом 20 років  член Художньої ради з Українським хором бандуристів, 6 років віце-президент ради і 2 роки  голова правління Українського хору бандуристів.  Керував Детройтской школою бандури CYM і працює в Детройтской школі бандури. Взяв участь в 10 записах хору українських бандуристів і виступив в якості соліста на 3 з них, в 12 записах Детройтського концертного хору, виступивши в якості соліста на 7 з них, у записі 35 духовних хорових концертів Дмитра Бортнянського хором Millenium в гвельфів, Онтаріо. Був бас-солістом літургії Millenium Liturgy Джорджа Фіали [великобританія], записаної в Едмонтоні, Альберта. Залучений в Мічиганський оперний театр записи Світова прем'єра Девід Дічьера

«s Сірано. Є сольний реліз під назвою "Bandura LIVE!"

Detroit, Michigan

 Наши партнери:

  • Wix Facebook page
  • Vkontakte Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • Odnoklassniki Social Icon
Лиманські зорі - Любисточки
00:00 / 00:00
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now