Переможці конкуру

інструментального мистецтва

Відкриття конкурсу і нагородження переможців

можна переглянути на youtube-каналі

"Лиманські Зорі"

 

Народні, струнні інструменти

Гран-прі (кубок, диплом, грошова винагорода 500 грн.)

«Народний художній колектив» оркестр народних інструментів «Барвистий передзвін» - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (6 кат.)

 

1 місце

  1. Дудник Олександр - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (1 кат.).

  2. Руденко Данііл - ДМШ №2 Миколаїв (1 кат.).

  3. Ансамбль скрипалів "Едельвейс" - м Херсон ДМШ №3 (2 кат.)

  4. Басовська Катерина - Дитяча музична школа №1 ім. М.А. Римського-Корсакова (2 кат.)

  5. Громова Катерина та Гільмутдінова Ельміра - Дитяча музина школа №2 м.Миколаїв (2 кат.)

  6. Новосьолова Ангеліна - Дитяча школа мистецтв №2, м. Миколаєва (2 кат.)

  7. Ніколаєнко Анна - Каланчацька дитяча музична школа Херсонська область  (2 кат.)

  8. Уютова Аліна - Каланчацька дитяча музична школа Херсонська область  (2 кат.)

  9. Анастасия Горных - Республиканский Музыкальный Лицей-интернат им.С.Рахманинова, м. Кишинів, Молдова (2 кат.).

  10. Струшляк Тимур - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (2 кат.)

  11. Бистревська Юлія - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (2 кат.)

  12. Тістол Анна - Дитяча музична школа № 2 м. Миколаїв (2 кат.)

  13. Крамаренко Крістіна - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району (3 кат.).

  14. Писменський Лев - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району (3 кат.).

  15. Образцова Еліна Михайлівна - Дитяча музична школа №2 (5 кат.).

 

2 місце

  1. Чиненников Денис - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (1 кат.).

  2. Пучкова Вікторія - Миколаївський міський палац культури та урочистих подій (1 кат.).

  3. Коваль Марина - м Херсон ДМШ3 (2 кат.)

  4. Пономарчук Дмитро - Каланчацька дитяча музична школа Херсонська область (2 кат.).

  5. Горбатюк Роман - Дитяча школа мистецтв №2, м. Миколаєва (2 кат.)

  6. Стефанідіс Тетяна – ДМШ №1, м. Миколаєва (2 кат.)

  7. Крівцов Максим - ДМШ №3 м. Миколаєва (2 кат.)

  8. Пригода Анастасія - ДМШ село Чорнобаївка Херсонська область (2 кат.)

  9. Мальована Єва - Полігонівська ДМШ Шевченківської ОТГ (2 кат.)

  10. Лозовська Олександра - ДМШ село Чорнобаївка Херсонська область (2 кат.)

  11. Лупін Єгор - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаїв (3 кат.)

  12. Вокально iнструментальний ансамбль «ВIA» - БТДЮ Інгульського району м. Миколаєва (6 кат.)

 

3 місце

  1. Ансамбль віолончелістів «Віола» - Дитяча музична школа №1 Миколаїв (1 кат.)

  2. Батістік Єва - Миколаївський міський палац культури та урочистих подій (1 кат.)

  3. Майорова Марія - Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаєва (1 кат.)

  4. Мамаєвська Дар’я - Дитяча музична школа № 1 Миколаїв (2 кат.)

  5. Померанцева Софія - Дитяча школа мистецтв № 2 м. Миколаїв (2 кат.)

  6. Кихтань Кірілл - Дитяча музична школа № 1 Миколаїв (2 кат.)

  7. Громов Кірілл - Дитяча музична школа № 1 Миколаїв (2 кат.)

  8. Зірка Олексій - Дитяча школа мистецтв № 2 м. Миколаїв (3 кат.)

  9. Карлаш Роман - Дитяча музична школа № 2 м. Миколаєва (3 кат.)

  10. Безпольотов Данііл - Дитяча музична школа № 1   м. Миколаєва (3 кат.)

  11. Квартет скрипалів «Акордік» - Дитяча школа мистецтв №2 м. Миколаєва (6 кат.)

 

4 місце

  1. Безобразова Карина - Миколаївський міський палац культури та урочистих подій (1 кат.)

  2. Німенко Олександр - Дитяча музична школа №1 м. Миколаєва (2 кат.)

  3. Кочубей Богдан - Дитяча музична школа №2 м. Миколаєва (3 кат.)

 

5 місце

  1. Водягін Даниїл - Дитяча музична школа №1 м. Миколаєва (2 кат.)

  2. Воробйова Ельміра - Дитяча музична школа №1 м. Миколаєва (3 кат.)

  3. Масленніков Гордан - Дитяча музична школа №1 м. Миколаєва (3 кат.)

 

Дистанційна участь

 

1 місце

  1. Вареник Вікторія, 3 кат. - Старокозацька дитяча музична школа.

  2. Мунтян Анастасія, 4 кат - Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського

  3. Орлов Денис, 3 кат - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району

 

2 місце

  1. Гітарний ансамбль "Аккорд", 2 кат. - м. Миколаїв . МСШ "Академія дитячої творчості"

  2. Оркестр народних інструментів «Карусель», 6 кат. - Академія дитячої творчості м. Миколаїв.

  3. КВАРТЕТ ГІТАРИСТІВ, 3 кат - Первомайська ДМШ №1

  4. Коржинська Єлізавета, 2 кат. - Первомайська ДМШ №1

 

3 місце

  1. Ансамбль гітаристів «Луна», 6 кат. - м. Миколаїв . МСШ "Академія дитячої творчості"

  2. Клімов Сергій, 3 кат. - Первомайська ДМШ №1

  3. Шелар Максим, 2 кат - Первомайська ДМШ №1

  4. Юркевич Артем, 1 кат. - Первомайська ДМШ №1

  5. Гаєвський Іван, 1 кат. - Вінницька ДМШ №1

  6. Сердюк Ілля, 2 кат. - ДМШ №3 Миколаїв

  7. Растолопа Олександра, 1 кат. - Первомайська ДМШ №1

  8. Самолюк Єлізавета, 2 кат - Первомайська ДМШ №1

 

Духові інструменти

 

Гран-прі (кубок, диплом, грошова винагорода 500 грн.)

Никита Максим, 2 кат. - Республиканский Музыкальный Лицей-интернат им.С.Рахманинова, м. Кишинів, Молдова

 

1 місце

  1. Овоейє Леонель, 1 кат. - ДМШ №1 Миколаїв

  2. Анастасия Кречун, 3 кат. - Республиканский Музыкальный Лицей-интернат им.С.Рахманинова, м. Кишинів, Молдова

 

2 місце

  1. Рубцов В’ячеслав, 1 кат. - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  2. Дует Кукса Олексій та Тунч Хелін, 2 кат. - Палац творчості учнів м. Миколаїв

  3. Герман Тетяна, 2 кат. - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  4. Ільницький Владислав, 2 кат. - Чорнобаївська музична школа

  5. Байматов Тімур, 2 кат. - Чорнобаївська музична школа

  6. Батрак Олег, 2 кат. - ДМШ №1 м. Миколаїв

  7. Мурашкін Юрій, 4 кат. - Миколаївський коледж музичного мистецтва

 

3 місце

  1. Тунч Деніз, 1 кат - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  2. Ільніцький Данило, 2 кат. - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  3. Тунч Хелін, 2 кат. - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  4. Харковець Іван, 4 кат. - Миколаївський коледж музичного мистецтва

  5. Квартет духових інструментів оркестру «Бузькі перлини», 6 кат. - Семенівський БК Благодатненської ОТГ

 

4 місце

  1. Димков Микита, 2 кат - Дитяча музична школа №5 м. Миколаєва

  2. Майгур Антон, 4 кат. - Миколаївський коледж музичного мистецтва.

 

Дистанційна участь

1 місце

   Іщенко Олександр, 4 кат. - Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району

 Наши партнери:

  • Wix Facebook page
  • Vkontakte Social Icon
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • Odnoklassniki Social Icon
Лиманські зорі - Любисточки
00:00 / 00:00
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now