ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

хореографічного мистецтва

ІІ міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Лиманські зорі"

СОЛО

 

1 категорія (6-9  років)

 

1. Деревянко Ніка Олександрівна  - "Ча-Ча-Ча" - Танцювальна студія "Стиль"  - ІІІ МІСЦЕ

2 категорія (10-13  років)

 

2. Базан Дарія Володимирівна - "Танець з бубном" - Танцювальний колектив "Веселий каблучок", Менський Центр дитячої та юнацької творчості (м.Мена, Чернігівська область)

- ІІІ МІСЦЕ

 

3. Турчин Анастасія - "Орігамі" - Зразковий ансамбль танцю "Ручеек" Новокаховського Палацу Культури - ІІ МІСЦЕ

 

 4. Анна Кучерова - "Сила любви", 8Beat (г. Николаев) - І МІСЦЕ

3 категорія (14-16 років)

 

5. Тишкевич Вероніка (солістка хореографічного колективу "Шарм") - "Подарунок" -

КЗ "Школа мистецтв Черкаської селищної ради" - ІІІ МІСЦЕ

ДУЕТИ

 

2 категорія (10-13 років)

 

6. "Dance Way" (Воробйова Алєся, Павлюк Кирило) - "Вальс" - Загальноосвітня санаторна школа- інтернат І- ІІІ ступенів комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради» - ІІІ МІСЦЕ

АНСАМБЛІ

 

1 категорія (6-9  років)

 

7. Хореографічний колектив "Веселунчик" - "Динозаврики" - Веселівська дитяча музична школа Новокаховської міської ради (с. Веселе) - ІІ МІСЦЕ

 

8. Хореографічний колектив "Ritmix" - танець "Перлини Посейдона" - Матвіївський будинок культури - ІІ МІСЦЕ

 

9. Жовнір Євген - Кухарчук Дарія, Оксентюк Максим - Кичан Злата, Зарічнюк Ярослав - Хилько Олена, Данилюк Михайло - Сакова Тетяна - «У ритмі Різдва» - МБК Текстильник (м.Рівне) - І МІСЦЕ

 

10. Танцювальний колектив "Ритм" - "Мишенята" - Комунальний заклад культури "Троїцький сільський будинок культури" - 1 МІСЦЕ ТА  Спеціальний приз журі "Майбутні зірки"

 

11. Спортивно-танцювальна студія "Анна&Вікторія". Колектив "SMILE" (Балагура Марія, Барабаш Владислава, Барабаш Соломія, Булах Крістіна, Горбунова Анастасія, Демченко Анастасія, Демченко Вікторія, Кучер Уляна, Пурик Олександра, Повіренна Еліза, Смоляга Валерія) - "Човен" - Могилівська ТГ (Дніпропетровська область) - ІІІ МІСЦЕ

 

2 категорія (10-13 років)

 

12. Колектив «Нестримні» - Танець «Момент» - КЗ «Мистецька школа» Володимирецької районної ради Рівненської обл. (смт. Володимирець) - ІІ МІСЦЕ

 

13. Алєксєєв Нікіта - Вознюк Маргарита, Войцещук Дмитро - Попружук Юлія,
Ковальчук Дмитро - Чабан Анна - "Латинський квартал" - МБК Текстильник (м.Рівне) -
І МІСЦЕ

 

14. Танцювальний колектив "Ритм" - "Від землі до неба" - Комунальний заклад культури "Троїцький сільський будинок культури" - ІІІ МІСЦЕ

3 категорія (14-16 років)

 

15. Алєкса Спорт Данс (Філатов Артем - Грабар Анастасія, Дубич Максим - Дикун Наталія,
Позняковський Олексій - Мамчур Анна, Жовтко Михайло - Вознюк Анна, Родіонов Владислав - Лисюк Вікторія) - "Hallelujah", МБК Текстильник (м.Рівне) -
Гран-прі

 

16. Зразковий ансамбль танцю "Квітанок" - "Полька Волинянка" - Радехівська школа мистецтв ім.митрополита Андрея Шептицького (Львівська обл.) - ІІ МІСЦЕ

 

17. Колектив народного танцю "Діти танцю" (Саламатіна Дар'я, Гуляєва Софія, Шалівська Ярослава, Суздалєва Анастасія, Матвійчук Вікторія, Матвійчук Аліна, Бродовська Наталія,
Вдовенко Єлизавета, Лаврухіна Анастасія, Вознюк Дар'я, Григор'єва Альона, Бурдакова Вікторія) - "Поліська полька" - Комунальний заклад "Будинок дитячої творчості! Радомишльської міської ради Житомирської області -
ІІІ МІСЦЕ

6 категорія (мішана)

 

18. Хореографічний колектив «Вітерець» - «Український танець» - КЗСМО «Музична школа №5» КМР (м.Кривий Ріг) - 4 МІСЦЕ (уч.)

 

19. Танцювальний колектив «Семіраміда» - "Зимушка-зима" - Станіславська ОТГ (Широкобалківський СБК) - ІІІ МІСЦЕ

 

20. Хореографічний ансамбль "Натхнення" - Хореографічна композиція"Щедрі свята" -

Костопільський будинок школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області - ІІІ МІСЦЕ

 

21. Колектив естрадного танцю "Маски" - «Подоляночка» - Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля "Слобожанський" Слобожанської селищної ради" - І МІСЦЕ

 

22. Колектив естрадного танцю "Маски" - «Маріонетки» - Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля "Слобожанський" Слобожанської селищної ради" - І МІСЦЕ

 

23. Алєкса Спорт Данс (Грабар Анастасія, Дикун Наталія, Клімчук Христина, Якушевська Яна, Янчак Анна, Молот Дана, Кондратенко Аріна, Чіркова Христина, Мамчур Анна, Панасюк Олександра, Лисюк Вікторія, Вознюк Анна) - "Ми йдемо на танці" - МБК Текстильник (м.Рівне) - І МІСЦЕ

 

24. Спортивно-танцювальна студія "Анна&Вікторія". Колектив "Багірра" (Біла Катерина, Кайстро Анастасія, Лисенко Діана, Ляшенко Альона, Повіренна Еліза, Сирота Олександра, Смоляга Валерія, Скобара Анна, Скобель Розалія, Ткачова Анастасія, Черниш Діана, Яценко Вікторія) - "Світ людей" - Могилівська ТГ (Дніпропетровська область) - ІІІ МІСЦЕ